ספא

ספא ופריג'ידר – מה הקשר?

היום כבר רובנו קוראים למכשיר ששומר במטבח על טריות האוכל  – מקרר – אבל עד לא מזמן כינינו אותו פריג'ידר. אלא מה? פיג'ידר הוא שם פרטי של מקרר שיוצר בחברת פריג'ידר, אבל הפך לשם כללי לכל המכשירים המקררים שיוצרו בחברות שונות. זה קורה להרבה מותגים (למשל..). כך קרה גם למעיינות המים בעיר ספא שבבלגיה, אט אט נקראו בשם זה כל העיירות שהציעו טיפולי מרפא במי מעיינות, והיום נקרא ספא כל מקום שמעניק טיפולי מרפא ופינוק, חלקם בעזרת מים מינרליים וחלקם בלעדיהם.

 

מה זה ולמי זה?

ספא הוא מקום שבו אפשר לקבל טיפולי גוף ונפש באווירה שקטה ורגועה. המקום יציע סוגים שונים ורבים של עיסויים, עם או בלי אמצעי עזר. כך למשל תוכל לבחור עיסוי רפואי באזורים שונים בגוף ובעוצמות שונות, עם אבנים חמות או שמנים ריחניים, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי תאילנדי, שבדי או טורקי. חלק מהטיפולים ניתנים בבריכות שמנים או בג'קוזי שיש במקום. ספא יכול להעניק גם טיפולים קוסמטיים מגוונים.


לעיצוב המקום יש השפעה גדולה על ההנאה

עיצוב הספא חשוב בדיוק כמו מקצועיות המטפלים במקום. להבדיל ממסעדה שבה אוכל מצויין יכול אולי להשכיח את השולחנות הרעועים, הרי שעיצוב ספא באופן שטחי יהרוס את כל ההנאה. העיצוב, הסטיילינג, האווירה הם חלק בלתי נפרד מהצלחת הביקור. אורח לא יצליח ליהנות מעיסוי, אם המוסיקה צורמת או הריח בחדר לא נעים. המכלול

 

עוגת יומולדת זה פאסה

פעם היינו נזכרים ביום ההולדת המתקרב של האישה ורצים לקנות זר פרחים, היום הרבה לפני המועד החשוב אנחנו מתחילים לתכנן. סתם עוגה לא תעבור פה.. והזמנה ליום ספא הוא פתרון אידאלי. הרעיון מתאים לאדם בודד אבל יכול להשתפר פלאים אם חווים םאותו עם חברה טובה, אחות, חבר לנשק או בני זוג.

גם אם מתכננים בילוי של כמה ימים מחוץ לבית אפשר ורצוי לבחור מקום שיש בו ספא או שקרוב  למרכז כזה. ברשימת ה"מה עושים בחופשה השנתית" כבר לא מסתפקים בסעיפים הרגילים: הצגה/טיול רגלי/סרט/מסעדה, אלא מפנים זמן להתענגות בחדרי ספא שווה.

Joomla 1.6 Template by sinci