הפנים הם מראה לנפש

טיפולים לבריאות הגוף והנפש

כיום, ניתן לקבל כמה סוגים שונים של טיפולים במסגרת השירותים הניתנים בכל ספא.  אם עד לא מזמן הטיפולים הנפוצים ביותר היו מסאז'ים הרי שבשנים האחרונות ניתן גם לבצע טיפולים בעלי אופי קצת שונה המיועדים עבור בריאות הנפש והגוף, מה שבסופו של יום עשוי לתרום לא רק למראה החיצוני אלא גם לבריאות הגוף ובהתאם לכך גם לתחושה הפנימית והנפשית. הרי לא בכדי נאמר "נפש בריאה בגוף בריא".

סוג הטיפול הרצוי לנו ביותר

השאלה הנשאלת היא כיצד ניתן לדעת מהו סוג הטיפול אשר מתאים לנו ביותר? אז ראשית חשוב מאד לברר את מטרות הטיפול ובכלל את הצורה בה אתם מעוניינים להתפנק במסגרת החופשה במתקני ספא.  האם אתם בכלל רוצים להתפנק או לחילופין נדרשים לסיוע רפואי של ממש באמצעות טיפול רייקי או טיפולים אחרים. אחת משיטות הטיפול הנפוצות ביותר הינה עיסוי, ומילה זו למעשה נלקחה מהשור של המילה היוונית "masso" ופירושה הוא לדעת או מגע.

טיפול בעיסוי

בכל ספא, הסוג השכיח ביותר, כאמור הינו עיסוי. למרות שישנם לא מעט אנשים אשר רואים בטיפול עיסוי איזושהי חוויה מפנקת, בכל זאת חשוב לציין שמטרות הטיפול הזה נועדו על מנת לשפר את התפקוד הגופני ובכלל לחזק את המערכת הבריאותית. אולם, במידה ואנו מעוניינים להגשים ולממש את כל היתרונות אשר טמונים בעיסוי עלינו לבצע את הטיפול הזה באופן מתמשך ומתמיד.

טיפולי פנים

גם טיפולי פנים, אינם נועדו אך ורק עבור מי שרוצה להתפנק, אלא מדובר בסוג של טיפולים שלמעשה יכולים לתרום בצורה ניכרת לכל מערכות הגוף השונות. שיפור מראה הפנים דרך טיפול בקמטים הפנים למעשה מעניק לנו יתרונות בכמה רבדים, כאשר הרובד הבולט ביותר הוא כמובן תחושת הרעננות המתקבלת לאחר נטילת חלק בטיפולי פנים, וברבדים עקיפים יותר, באים לידי ביטוי שלל היתרונות בשיפור ניכר של התחושות הפנימיות הנפשיות ובהתאם לכך גם התפקוד הגופני.

מבין טיפולי הפנים הנפוצים ביותר בכל ספא ניתן למנות את הטיפול אשר נקרא זוהר מלח המתבצע דרך שפשוף של עור הפנים במלח ים.

 

Joomla 1.6 Template by sinci