הכל על ספא בצפון

כולנו נמצאים בשגרת חיים מתמדת, אפורה במידה מסויימת, כי בסופו של דבר שגרה היא דבר שחוזר על עצמו, גם אם השגרה היא נחמדה לנו. כל אחד מעוניין לשבור מדי פעם את השגרה. ניתן לשבור את השגרה בכל מיני דרכים. יש אנשים שבשבילם רק טיול לחו"ל שנמשך שבועיים מהווה שבירת שגרה. יש אנשים שמסתפקים בגלידה במרכז השכונתי. יש אנשים שצריכים סביבה אחרת, גם אם למשך סופשבוע אחד כדי להרגיש שבירת שגרה.

 

ספא בצפון הוא דרך נהדרת לשבור את השגרה. קודם כל- הספא: ספא באופן כללי הוא פינוק אמיתי. בתוך הספא ניתן לבחור את הפינוקים אותם אתם מעדיפים. אם למשל אתם נמצאים לאחר פינוי תכולת דירה וגבכם תפוס יחד עם שרירי הידיים והרגליים, עיסויים מסוגים שונים בהחלט יעשו לכם טוב. עיסויים מסוג שבדי או תאילנדי חודרים לתוך הרקמות וכך משחררים את האזורים התפוסים, כך שתוכלו לקום ממנו כמו חדשים.

 

בנוסף לעיסוי שבדי או תאילנדי תוכלו לעבור גם עיסויים באבנים חמות, אמבטיות מפנקות כמו אמבטיות בשמנים וקצף או אמבטיות חלב כפי שהיו עושים בימי קדם. אם המלכה קליאופטרה היתה מקפידה לעשות אמבטיות חלב כנראה שיש בזה משהו שעוזר לשיפור המראה, התחושה ומי יודע- אולי גם הסיכוי שלכם להיות מלכים עוד בגלגול הזה..

 

ספא בצפון נותן לכם עוד הרבה מלבד המרכיבים של הספא. ספא בצפון נותן לכם שקט, נותן לכם מרחב. אם אתם רגילים לעיר הצפופה, מלאת הרעש והקצב המהיר, ספא בצפון בהחלט יספק לכם משהו אחר- הרבה ירוק, הרבה טבע. תוכלו בנוסף לספא עצמו לצאת גם לטיולים בצפון. עונה זו של השנה היא הזמן הכי טוב לנסוע לצפון. לטבול בתוך אמבטיה חמה מלאת קצף או שמנים או בתוך ג'קוזי כשבחוץ יורד גשם או מי יודע- אולי גם שלג זו חוויה מדהימה. הצימרים הרבים שמכילים בין היתר גם ספא רק מגדילים את הרשימה של ספא בצפון. בחרו את האזור המתאים לכם, את השירותים האחרים הקיימים במקום ועלו צפונה

Joomla 1.6 Template by sinci