ספורט ימי באילת- להוציא פחות

חודשי החופש הגדול וחופשות החגים, מהווים בעבורנו זמן טוב לצאת לחופשה טובה מחוץ לבית. הרבה אפשרויות בדמות ספורט ימי באילת, מסבים לילדים ולנו הנאה פרט לעצם היציאה מהבית. מה שכן, כדי לעמוד בהוצאות הכלכליות של כל הבילויים הללו, עלינו להיות קצת יותר מחושבים ולבדוק כיצד אפשר למזער נזקי עלויות. הנה חמישה טיפים כיצד לא להשאיר "חור בכיס", ועדיין לאכול את ה "בננה".

קופונים והנחות

טרם הגעתכם לעיר הנופש, חפשו כל הנחה שיכולה לסייע ברכישת כרטיסים זולים יותר לספורט הימי אותו תרצו לבצע. בררו בעיתונים של השבוע החולף לחופשה אם יש קופונים לגזירה ושמירה. בדקו באתרי האינטרנט המציעים שירות ריכוז קופונים בהנחות לבילויי ספורט ימי באילת. בנוסף, אפשר לנסות ולמצוא מבצעי 1+1 בחברות כרטיס האשראי שלכם, שלא פעם נותנים כרטיסים נוספים במתנה המותנים ברכישה. על הדרך, תוכלו לבצע השוואת מחירים ולבצע "הערכה גסה" לעלויות כלליות.

בית המלון והמקומיים

אחרי שכבר הגעתם לבית המלון, היוועצו עם אנשי הקבלה היכן הכי כדאי לרכוש כרטיסים לספורט ימי, אילו חברות מומלצות ומהן העלויות המשוערות לפי סוגי הענפים שתרצו ומספר הפעמים. לרוב, אלו עובדים שגרים באילת ומכירים את השטח הרבה יותר טוב מכם, על כן כדאי להסתייע בהם ולא להתבייש.
דלפקי אטרקציות לתיירים
בעשרות בתי מלון מפוזרים דלפקים שדואגים לתת את כל המידע שרק תרצו על אטרקציות באילת באופן כללי, ועל ספורט ימי באילת בפרט. קחו מהם המלצות וגם עלונים, בהם יש רשימות של החברות העוסקות בספורט ימי, בררו האם יש הנחות בימים מסוימים. לדוגמא, אם החופשה שלכם היא בסופשבוע אך אתם נשארים גם בראשון ושני, אולי רצוי לדחות את פעילויות הספורט הימי לימים הללו פחות עמוסים.

יש הנחות לקבוצות?

כשאתם מגיעים עם המשפחה ורוצים לבצע ספורט ימי באילת, הרבה פעמים אפשר להרוויח מכך. נסו לאתר את המקומות בהם יש הנחה לקבוצות. במידה ואתם משפחה קטנה מידי, נסו לצרף אליכם משפחה נוספת שגם מעוניינת לעשות זאת, וייתכן ותוכלו להגדיל לכם הנחה ולצמצם עלות.

גם בחופשה לא להתפזר

חשוב שתקציבו לעצמכם סכום מסוים אותו אתם מייעדים לחוויות הללו. נסו לא לחרוג מהסכום הזה, שכן סיבוב אחד על כל אטרקציה הוא לרוב בין עשר לחמש עשרה דקות מה שיגרום לילדכם לבקש עוד אחד ועוד אחד. החליטו שמעבר לסכום זה אתם לא מוציאים, והחליטו גם על כמות הפעילויות לפני שהגעתם לחופים המציעים שפע. אם תבואו חדורי מטרה ותדעו מה ברצונכם לעשות, בוודאי תוציאו פחות.

Joomla 1.6 Template by sinci