אטרקציות באילת- שאלות ותשובות

הגיע הזמן לחופשה השנתית באילת. העיר המושכת לקרבה מאות אלפי תיירים מדי שנה, שובה גם אתכם בקסם המדברי והים האקזוטי שלה. בכדי ליהנות מעוד כמה דברים פרט לצוות הבידור המקסים במלון ובופה האוכל המושקע, כשמדובר על מציאת אטרקציות באילת, כל אחד יכול למצוא משהו שיתחבר אליו. הנה כמה שאלות ותשובות בנושא, כדי לעשות קצת סדר בשפע הפעילויות.

אלו אטרקציות באילת מתאימות בעיקר לילדים?

מרבית הפעילויות המוצעות באזור, מתאימות גם לילדים. אולם חשוב לשאול ולשים לב להגבלת הגילאים המצוינת כמעט בכל אתר אטרקציה. מקומות בילוי סגורים שלא משלבים בתוכם אטרקציית מים או אקסטרים הם לרוב ללא הגבלת גיל, כמו למשל ה"מצפה תת-ימי באילת", "הגן הבוטני", תיאטראות "איי מקס" ועוד. חשוב לוודא עם הילדים מה הם אוהבים ואיזה סגנון בילוי מועדף עליהם- אם בתחום ים, יבשה או שניהם.

איך משיגים הנחות במחירים?

לפני שאתם נוסעים לאילת, כדי להתעדכן באתרי האינטרנט על כל סוגי האטרקציות המוצעות לקהל הרחב, שכן בהרבה מחברות השיווק של הפעילויות, יש קופונים והנחות. אפשר לחפש הנחות דרך חברות כרטיסי האשראי, לברר במלון בו אתם שוהים, ולקרוא את "האותיות הקטנות" בנוגע להנחות בקבוצות.

אילו אטרקציות יכולות להתאים לזוג בחופשה רומנטית?

הכול תלוי בכימיה הזוגית האינדיבידואלית לכול בני זוג. לשניים שהם חובבי ספורט ואקסטרים, שיט בסירה מהירה וטיולי באגי או טרקטורונים במדבר יכולים לעשות את העבודה. לזוג שהוא בעל אופי קצת יותר רגוע, אפשר להמליץ על טיולים לאור זריחה\שקיעה בג'יפים או על גמלים, שייט בסירות לא מהירות ועוד. העיקר בחופשה רומנטית הוא למצוא אטרקציות שיטיבו עם שני בני הזוג, גם אם מדובר בסופו של יום בבילוי משותף "בעיר המלכים" ולא באטרקציה פרועה.

האם צריך לרכוש כרטיסים לאטרקציות טרם הנסיעה?

אם מצאתם כרטיסים בהנחות משמעותיות דוגמת 'כרטיס נוסף מתנה', או 'כרטיס שני בחצי מחיר', כדאי לעשות זאת ולהתכונן לפני כן. לרוב, כרטיסים לאטרקציות תמיד ישנם גם אם תגיעו ברגע האחרון (אלא אם מדובר באתרי צלילה, בהם כמות הצוללים עשויה להיות מוגבלת). אם תרצו להרגיש בטוחים יותר עשו רכישה מקדימה, אך גם אם לא קחו בחשבון שמרוב שפע אטרקציות באילת, תמיד תמצאו משהו מעניין לעשות.

Joomla 1.6 Template by sinci