ספא בצפון – להתנתק מהשגרה

אנחנו חיים בתקופה מאוד מלחיצה מכל כיוון אפשרי. צריך לשמור על אורח חיים בריא ובמקביל עובדים שעות מטורפות ויש לחצים מדיניים וביטחוניים ונהיגה מסוכנת והכבישים עמוסים ואז אנחנו חוזרים הביתה אחרי יום עמוס, פותחים את הטלוויזיה ומקבלים חדשות מטרידות לא פחות. אחת הדרכים היותר מהנות להירגע קצת, להשתחרר מכל הלחץ היא בילוי איכותי המשלב ספא בצפון. הצפון, שכיית חמדה שרבים נהנים לברוח אליה. יש משהו באויר, בנוף הירוק המשגע שכבר מרגיע ומשקיט, תוסיפו לזה ספא בצפון ובכלל אתם חוזרים כמו חדשים. לא צריך לחכות לחופשה השנתית כדי ליהנות מבילוי של ספא בצפון, אפשר לפרגן לעצמכם, בהתאם ליכולות כמובן, סוף שבוע קצרצר אחת לחודשיים או שלושה חודשים באחד מאתרי הספא בצפון. כך באמת תחדשו אנרגיות ותשמרו על כוח ורוגע רוב השנה.

 

ספא בצפון – הנאה צרופה במרחק נסיעה

אם אתם גרים במרכז הארץ אז זה ממש לא סיפור, נכנסים לרכב ותוך שעה קלה אתם כבר בצפון. לא מדובר בחופשה שנתית של שבוע או יותר עם הילדים שאתם אורזים את כל הבית כאילו אתם חברה של פינוי תכולת דירה ולא כאילו יצאתם לנופש. נסיעה ממוקדת לספא בצפון לא מצריכה כמעט לארוז, תיק קטן ואתם מאורגנים. אפשר להיות ספונטנים ולהחליט באותו רגע על נסיעה. הצפון מלא באתרי ספא נפלאים ולא כולם מלאים בכל יום של השנה, בהחלט אפשר להזמין מקום ליום המחרת ואם יש לכם אפשרות לנסיעה באמצע השבוע, אז לעיתים אפשר גם למצוא מקום לאותו יום. פשוט זורקים כמה בגדים לתיק, נכנסים למכונית ויוצאים לדרך, שכבר במהלכה אתם נחשפים לנופי הארץ היפים ונרגעים.

 

לאיזה ספא בצפון ניסע?

יש כמה פרמטרים שישפיעו על בחירתכם. נתחיל מהגדרה של מה אתם מחפשים. אתם רוצים צימר עם ג/קוזי או בלי, עם או בלי בריכה. אתם רוצים לשלב מסאז' או לא, אם ארוחת בוקר או לא וכו'. קודם תגדירו מה חשוב לכם. אחר כך תגדירו תקציב. יש מגוון רחב עם הבדלי מחיר משמעותיים, לכן התקציב הוא פרמטר משמעותי. אחר כך צריך לראות איפה יש מקום בהתאם לתאריך שאתם רוצים. ספונטניות תצמצם מן הסתם את יכולת הבחירה שלכם, הזמנת מקום מראש תאפשר לכם יותר בחירה.

 

Joomla 1.6 Template by sinci