הגנה מפני תביעות צד שלישי במכוני ספא על ידי עורך דין

אם אתם בעלי מכון ספא, מעבר לסיכונים שקיימים לעסק שלכם בכל הקשור לנדל"ן, תכולת העסק ולציוד העסקי שברשותכם, צריך לזכור שקיים גם תחום של ביטוח צד ג' לעסק.זה חשוב מאוד ואף קריטי לוודא שמעבר להגנה על הנכסים של העסק עצמו, אתם גם רוכשים ביטוח עסק שמתאים ומספיק למקרה שבו חלילה ייפגע צד שלישי כלשהו במהלך הפעילות העסקית של מכון הספא שלכם. כאשר אין צד ג' אתם עלולים להיכנס להליכים יקרים מאוד שעלולים במקרים מסוימים אפילו להוביל לקריסת העסק.

מדוע להתייעץ עם עורך דין?

היכולת שלכם כבעלי מכון ספא לספוג נזקים היא נמוכה יחסית. הסיכונים רבים ומגוונים, ולכן מחייבים מתן מענה הולם כדי להגן על העסק. ביטוח עסק בימינו הוא מוצר מורכב שדורש מכם כבעלי העסק להבין אילו סעיפים צריכים להופיע בפוליסה ואילו כיסויים צריכים להיכלל בפוליסת הביטוח, וזאת מתוך מגוון רחב הקיים בעולם הביטוח. הבנה זו אינה פשוטה, ועל מנת להימנע מטעויות וסיבוכים כדאי להתייעץ עם עורך דין לענייני ביטוח, בדיוק כפי שבעניינים רפואיים חלילה הייתם מתייעצים עם עו"ד לענייני רשלנות רפואית.

ביטוח כלפי צד שלישי

ביטוח אחריות חוקית כלפי צד ג', דואג לכסות את אחריותו החוקית של מכון הספא שלכם במקרה של פגיעה או נזק בלתי צפויים העלולים להיגרם לרכוש או לגופו של צד שלישי, אשר אינו עובד של מכון הספא. אחריות חברת הביטוח מוגבלת לפי הפוליסה, והיא מכסה את הוצאות המשפט הסבירות שנדרשות להגנה מפני תביעה שהוגשה כנגד העסק.

איפה מחפשים עורך דין?

עורך דין כדאי לחפש ברשת האינטרנט, המכילה מידע רב ומגוון של עורכי דין בתחומים רבים, לרבות רשלנות רפואית, פלילים, דיני ביטוח, נזקי גוף ועוד. חפשו עורך דין ברשת האינטרנט וודאו כי אתר האינטרנט של עורך הדין שמעניין אתכם הינו קריא וברור, ומכיל מידע רלוונטי.

עורך דין שיגן עליכם

בהיותכם בעלי מכון ספא כדאי שתגנו על העסק שלכם. ביום יום אתם מתעסקים עם לקוחות, ספקים, עובדים ועוד. אם הינכם מעונינים להתגונן בפני תביעות צד שלישי במכון הספא שלכם, כדאי שתחפשו ותתייעצו עם עורך דין מקצועי שבקיא בתחום.
 
 
 

Joomla 1.6 Template by sinci