נופש בים המלח – גוון חדש לחופש

והפעם – כחול ולבן. ים ומלח. נווה מדבר מול הרים אדומים. כאן תמצאו בריכות לקטנטנים ובריכות בוץ לגדולים, נופשים בבגדי ים וחברים טובים שלכם כשהם מכוסים בוץ. רק אל תמרחו אותו על הפנים, לא צריך להגזים. הבוץ מעניק בריאות ומרפא לעור אבל הפנים, הבטן והחזה מן הראוי שיישארו בלעדיו, אלא אם הוא נמרח על ידי המטפלים במסגרת הטיפול.
 

בוץ בריאות – ליטוף מאמא אדמה

לתת לאמא אדמה לטפל בעור שלנו, לא לקרם המלאכותי ולא לחומרים המשמרים שבתוכו אלא כך, עם הבוץ שבאדמה. לרוות ממנו מינרלים ולחות. הבוץ עשוי גרגרים קטנים מאד והם חודרים דרך נקבוביות העור אל החלק הפנימי של העור, הדרמיס. שם הם עושים עבודה נפלאה ושם צריך את ריכוז הלחות והמינרלים. הגוף לא מייצר מינרלים ולכן הוא מאושר לקבלם מבחוץ.
 
מריחת הבוץ נעשית על רוב הגוף למשך כרבע שעה ומעט יותר. אחר כך יש לשטוף אותו. הבוץ סופח אליו נוזלים וכך מעלה את הלחות שבתוך העור אבל במהלך הטיפול יש לשתות הרבה כדי לשמור על רמת לחות גבוהה בגוף. ככלל, במקום חם הצורך בשתייה הוא אינסטינקטיבי אבל במהלך הטיפול יש לשים לב יותר מבזמן רגיל.
 

נופש בים המלח – לתת לילדים להוביל

בריכות מים, מגלשות מים ובדרך חוות סוסים שאפשר לרכב עליהם. צמחים מיוחדים בגן בוטני, מוזיאונים וקטעי ארכיאולוגיה מרשימים. תתפלאו עד כמה ילדים יכולים להתלהב מאתר ארכיאולוגי עם איזה סיפור או שניים, במיוחד כשאבא מספר אותו וסוף סוף יש לו זמן. נופש בים המלח מאפשר לשתף את הילדים בחופשה ולתת להם זמן הנאה בפעילויות המיוחדות להם וגם באלו המשפחתיות. גם המלונות וגם החופים מעניקים תעסוקה לילדים. חלקה כרוך בתשלום נוסף וחלקה הוא חלק מן החוף או המלון.
 
נופש בים המלח הוא ההזדמנות שלכם ליהנות מנוף שלא תראו כמותו בחופשה בצפון או בטיול נחלים. רוח מדברית, בגדי קיץ גם בלילה, חדרים ממוזגים, מרחבים חסרי גבולות וריח, ריח של מדבר. אם קמתם מוקדם תזכו לזריחה מדהימה.
 
 

Joomla 1.6 Template by sinci