איך למצוא מלון ספא בצפון

מרגוע לגוף ולנשמה
כל אחד רצה מדי פעם איזושהי הפסקה, איזשהו מרגוע, התנתקות מחיי היום יום. אפשר למצוא מדי פעם פטנט שמנתק אותנו לכמה דקות תוך כדי יום עבודה מעייף כמו מדיטציה, מוזיקה מרגיעה במשרד או באוטו, אבל אין ספק שבשביל ניתוק אמיתי ומילוי מצברים רציני צריכים חופשה של כמה ימים. אזור הצפון  הוא אזור נהדר בדיוק בשביל זה. באזור הצפון ניתן להתרחק מהעומס ומהאזורים האורבניים ולהתקרב לאזורים כפריים ואפילו להרבה טבע נטו, טבע בראשיתי שבו רואים נוף מדהים של הרים, יערות או ים. בצפון ישנם שפע של מקומות לישון בהם. ישנם בתי מלון רבים בצפון הכוללים מלונות סטנדרטיים וגדולים, מלונות בוטיק או צימרים קטנים יותר ומבודדים.
 
מלון בוטיק- אמצע הדרך בין צימר למלון
מלון בוטיק בצפון אפשר למצוא בכמה ממקומות. היתרון של מלון בוטיק הוא שהאווירה היא אווירת מלון אך המיקום שלו דומה יותר למיקום של צימר. אם אתם מחפשים לקבל שירותים של מלון אך מעוניינים במיקום בתוך הטבע, מלון בוטיק יתן לכם את המענה. ניתן למצוא אפילו יותר מאשר מלון בוטיק אחד בצפון בעיר צפת. ישנו מלון וילה גליליי שהוא באווירה צרפתית ומלון נוסף ממש על צלע הר כנען. מלון בוטיק נותן לרוב בתשלום נוסף טיפולי ספא, בחלק מהמלונות ישנו ג'קוזי בחדר, בריכה ועוד מיני פינוקים. ישנם מלונות כמו מלון הגושרים בגליל העליון בהם מתקיימות כל מיני סדנאות גוף- נפש והופעות אמנים.
 
מבצעים באינטרנט
אם מלונות בוטיק נשמעים לכם מעבר לתקציב שלכם, יש שני פטנטים טובים כדי להצליח בכל זאת לפנק את עצמכם במחיר סביר. אחד הוא לחפש מבצעים- לכל מלון בוטיק ישנם מבצעים מדי פעם, צריך רק להתעדכן. השני- הזמנות של הדקה התשעים. גם לצימרים וגם לבתי מלון יש הזמנות של הרגע האחרון כך שאם יש לכם את האפשרות להיות ספונטנים, אם אין לכם ילדים שצריך לדאוג להם לסידור או שאתם יכולים מהיום למחר לא להגיע לעבודה אז נסו את שיטת הדקה התשעים. תוכלו למצוא דרכה דברים טובים.

Joomla 1.6 Template by sinci