חופשה קסומה בצימרים בארץ

אחת הדרכים המוצלחות ביותר לצאת משגרת העבודה המתישה והשוחקת ולצבור אנרגיה חדשה וטובה היא לבלות בצימר. כיום תרבות הצימרים בארץ הפכה לעניין מתקדם, וכל איזור בארץ מתפאר באינספור צימרים יפיפיים ומפנקים, אשר מטרתם היא אחת, להביא את השוהים בו לשלוות נפש אמיתית וחופשה קסומה =אשר אינה נשכחת למשך שנים. המיטה הפנקת, הספא הייחודי והאווירה הרונטית לא ימשו מכם למשך שנים ארוכות ותוכלו תמיד לשוב ולהנות פעם אחר פעם באותו מקום ברגע שתמצאו את צימר חלומותיכם.

כיצד בוחרים את הצימר האולטימטיבי עבורינו?

מכיוון שכיום ישנם צימרים כה רבים בכל חלקי הארץ, ראשית יש לבחור את הנוף בו אתם חשוקים להתעורר, האם אתם רוצים להתעורר אל נוף גלילי ירוק וקסום או אל נוף מדברי אדמדם? האם אתם מעוניינים לראות את הכנרת נשקפת ממרפסת הצימר או שאולי תעדיפו לראות נוף אורבני מבעד חלון הצימר? בקתה בגן day use זוהי בקתה אשר תשמש אתכם אך ורק לשעות היום לעומת צימרים ליליים אשר תוכלו להניח בהם את הראש, היתרון של בקתה בגן day use  הוא בכך שהעלות שלה היא נמוכה יותר, שכן הבילוי קצר יותר, אולם את השלווה תוכלו לרכוש גם על ידי חופשה יומית קצרה בצימר.

חורף בדרום, קיץ בצפון

בתקופה זו של השנה, בה מזג האוויר עדיין אינו חם מידי ניתן להנות מהנוף הדרומי ומצימרים בדרום הארץ, בקתה בגן צימרים בדרום, הם פיתרון אולטימטיבי לתקופה זו של השנה, שכן בחודשי הקיץ השכרת בקתה בגן צימרים בדרום, הינה פחות נעימה מכיוון שמזג האוויר חם מידי. מעבר לבחירת האיזור בארץ, בדקו עם עצמיכם מה הכרחי לכם כאשר אתם בוחרים צימר. האם חשוב לכם שיהיה בו ספא? האם חשוב לכם שתהיה ארוחת בוקר? האם חשוב לכם שהצימר יהיה מרווח או שתהיה בו טלוויזיה? לאחר שתחליטו מה הכרחי עבורכם בחופשתכם, תוכלו להצמצם את האפשרויות ולהתרכז במספר צימרים מצומצם, ממספר הצימרים הללו תוכלו לבחור את האחד אשר תשהו בו על ידי בדיקת המלצות של אנשים אשר שהו בו.
 
 

Joomla 1.6 Template by sinci