איזה הבדל יש בשירותי ספא בין מלונות בצפון ומלונות באילת?

מחברת:
אנו סובבים כל יום סביב מתחים ולחצים, מגיע הרגע בו אנו מחליטים על חופשה מפנקת בה אנו חייבים לקחת סוף סןף איזו שהיא הפסקה וליהנות מטיפולים מפנקים כמו ספא באחד מבתי המלון הטובים בארץ. ישנה שאלה שתמיד נשאלת, באיזה מלון נבחר ואיפה, האם בדרום או בצפון? יש המון מלונות בצפון המתמחים בשירותי ספא מנעולים, הכוללים טיפולי פנים, אמבטיות בשמנים ארומטיים, מסוג' מרגיע ועוד. מלונות בוטיק בצפון מציעים את שירותי הספא מן הטובים בארץ. יש המעוניינים לנפוש רק על מנת לנוח, להשתכשך בימי הג'קוזי החמים במלון ולקבל טיפול ספא מפנק. גם מלונות באילת מציעים שירותי ספא טובים במיוחד, לאחר חופשה בעיר הקיט האגדית אילת וגם לאחר טיפולי ספא מרגיעים, תחזרו רעננים ומלאי אנרגיות חזרה לשגרת החיים הלחוצה אך ביתר כוחות נפשיים ופיזיים...

טרנד חדש – מלונות ספא

בכל רחבי העולם, יש כיום מלונות ספא שהם מצליחים מאוד, הספא אינו מיועד רק עבור אנשים חולים, אלא לכל האנשים המעוניינים להירגע ולקחת פסק זמן משגרת החיים המטורפת, מלונות הספא הם יקרים יותר, סןף שבוע כזה, יכול להגיע ליותר מ-, 1500 ₪  אך יש אנשים המעוניינים להוציא סכומים אלה רק עבור עונג ורוגע. יש מלונות באילת המציעים היכלי ספא מפוארים המאובזרים במיטב המתקנים, תוכלו למצוא במלונות באילת, בריכת מפלים מרהיבה ומרגיעה שתשרה בכם רוגע, גם בריכה חיצונית ובריכה מקורה נמצאים ברוב מלונות הספא. בכל מלונות המעניקים שירותי ספא אם זה במלונות בצפון או אם זה בתי מלון באילת, יש לכולם סאונה יבשה וסאונה רטובה, בכל המלונות בהם יש שירותי ספא, יש אווירה מרגיעה כמו צמחיי עשירה רעש של פכפוך מים ונרות ריחניים. כיום כולם פונים לסגולות הריפוי באמצעות שירותי הספא בבתי מלון בצפון או בבתי המלון באילת , הכול הגיע באמצעות הרפואה המשלימה. הרבה זוגות פשוט לוקחים אתנחתא מהעבודה והילדים ובורחים לבלות חופשה זוגית רומנטית בבתי המלון בצפון או באילת המעניקים שירותי ספא. חופשה כזאת מיועדת במיוחד כשאין רעש והמולה ואין את ההתרוצצויות עם הילדים בין חיפוש אטרקציות ומסעדות למיניהן.
 

כיצד נבחן אם למלונות באילת או בצפון יש את שירותי הספא המתאימים לנו?

עלינו לשאול את המלון  לפני שבחרנו בו לחופשה אם זבה בצפון או אם זה באילת, אילו טיפולי ספא מציע המלון ומה המחירים של טיפולים אלו, האם שירות הספא במלון מתאים לזוגות או לכל המשפחה? מה נותן המלון בצפון ומה יותן בית המלון באילת מבחינת שירותי הספא? לא כדאי להסתכל רק בתמונות, לפעמים התמונות זה לא בדיוק הרושם שנקבל במציאות.. שאלו מכרים שלכם או חברים ששהו במלונות בצפון או מלונות באילת על מנת לקבל חוות דעת איזה מלון לבחור שמעניק את שירותי הספא הטובים והמפנקים ביותר. גם העונה בשנה חשובה, יש המעדיפים צימרים בצפון המתמחים בשירותי ספא והעונה המתאימה לכך היא דווקא בחורף, אך אם אתם מתכננים חופשה קיצית דווקא בבית מלון באילת,  כדאי שתשלבו שהייה בחופים המדהימים של אילת ולאחר מכן טיפול ספא מפנק הכולל, טיפול באבנים חמות, פילינג, מסאג', ג'קוזי  רפלקסולוגיה וטבילה באמבט מפנק ומרגיע של שמנים ארומטיים ומלחים מרגיעים המלאים במינרלים טבעיים ובריאים לגוף.
 .

Joomla 1.6 Template by sinci