ספא בצפון - למצוא ברעש אי של שקט

החיים של היום הם מורכבים, מהירים ומלחיצים. "ישנם ימים ללא מרגוע, בם לא אמצא לי נחמה" אומר שיר ישראלי. כן, ישנם אפילו הרבה ימים כאלה. ימים בהם יש לחץ בעבודה- צריכים להספיק לעמוד בלוחות זמנים, לסיים איזשהו פרוייקט, וכמובן שאחר כך הילדים מחכים ללכת לחוג או לחברים או מי ישמע- לשחק איתכם. כן, ככה מתנהלים רוב הימים אבל זה לא אומר שאי אפשר לעשות פאוזה קטנה ולקחת כמה ימים של שקט, שכן יתנו לגוף ולנפש להרגע, לצבור אנרגיות ו"להתחיל מסלול מחדש".
 

לטפל בעצמכם

ספא הוא פטנט מצויין לזכות ברגיעה הזאת. הטיפולים השונים מגיעים עמוק לתוך הגוף שלנו ומשחררים בו כל מיני חסימות. כל אחד יכול לבחור את הטיפול שמדבר אליו יותר. מי שמסתקרן למשל מהן אבנים חמות ימצא טיפול בעזרת אבנים חמות. מי שרוצה עיסויים, כמובן שימצא עיסוי שבדי או תאילנדי וגם עיסוי רקמות עמוק. בין טיפול לטפול אפשר לטבול בג'קוזי, שהזרמים שלו כבר נותנים עיסוי בפני עצמו. השהיה במים החמימים מרגיעה ומשחררת שרירים תפוסים.
 

ספא יחד עם טיול בצפון

אם אתם רוצים להיות במקום אחר, מקום ירוק, מקום שקט ועם נוף מהמם- קחו את האוטו ותסעו בסביבות שעתיים ותגיעו לעולם אחר לגמרי. במיוחד בעונה זו של סוף החורף ותחילת האביב הצפון מלא בפריחה, מים זורמים והמון ירוק. ישנם בצפון מקומות רבים בהם תמצאו ספא. הספא יכול להיות חלק מהמקום בו תלונו- מלון, מלון בוטיק או צימר. ברובהמלונות או הצימרים יש מתחם ספא או שניתן להזמין שירותי ספא לחדר. הספא יכול להיות גם מקום בפני עצמו. תארו לכם את עצמכם טובלים בתוך ג'קוזי ענק עם זרמים הממוקם בתוך יער. פשוט אתם, העצים והציפורים. את זה תוכלו למצוא במקומות שונים בצפון כמו בעמוקה שביער ביריה.
 

ספא במלון בלי לישון

ישנם בתי מלון בצפון שמאפשרים לרכוש חבילה של שהות וקבלת חדר ליום אחד במלון יחד עם חבילת ספא מפנקת. בתי המלון מחפשים פטנטים למשוך אליהם את הקהל ואתם רק נהנים מזה. תוכלו לקבל טיפולים, שהות חופשית בספא ובבריכת המלון, שתיה וגם ארוחת צהריים או בוקר- תלוי בשעה. כך תוכלו לטעום משרותיו ופינוקיו של מלון מבלי לשלם את הכסף הגדול על לינה.
 

Joomla 1.6 Template by sinci