ספא בצפון או באילת- מה כדאי?

מחבר:
ישראל היא מדינה חובבת תיירות. אנחנו הישראלים אוהבים לנסוע לחו"ל זה נכון אך כולנו יודעים להעריך נופש בישראל. התיירות בארץ התפתחה בשנים האחרונות וכיום אפשרויות החופשה הן מגוונות במיוחד. התנופה שבה נמצא אזור הצפון בשנים האחרונות הביאה לכך שבכל שנה אלפים ריבם של ישראלים מבקרים בו ובמלונות שבו וכך זוכה האזור לעדנה מחודשת מהבחינה התיירותית? העיר אילת נותרה כבעבר בירת התיירות של ישראל עם שלל אטרקציות וחוף ים מדהים, אך אזור הצפון מציע חלופה מעניינת לכל מי שמעוניין בנופש מעט אחר.

נופש הוא נופש

חשוב להבין כי נופש באילת וגם נופש בצפון הם מהנים במיוחד. מדובר על איכויות שונות וחוויה מעט אחרת שמאפשרת לכל אחד למצוא את סוג החופשה שחביב עליו. לא מעט ישראלים בוחרים לבלו בצפון בחודשי הקיץ החמים ואילו באילת בעונות המעבר, בהן מזג האוויר הוא נוח יותר.

נופש צפוני

לעומת אילת שמציעה מסיבות ובילויים, שמש וחופי ים, באזור הצפון ניתן לבלות חופשה מעט שונה. אווירה רגועה יותר, חיבור לטבע, ירקו בעיניים וטיולים בחיק הטבע. האוכל הטוב והאוויר הנקי עושים טוב לא רק לגוף ,אלא גם לנפש. משום שמדובר בסוג אחר של חופשה אך טבעי כי מתקני הספא במלונות בצפון לעומת מלונות באילת יהיו שונים בתכלית. לעומת אילת שמציעה כחלק מהחבילה במלון גם חבילות ספא מפנקות, במלונות הצפון מדובר על חבילות בריאות יותר שניתנות כחלק מערך השירותים של מלונות בדגש על בריאות.

יערות הכרמל

הבולט והמוכר מבין מלונות הצפון בהקשר של ספא ונופש הוא מלון יערות הכרמל. במלון יערות הכרמל שממוקם, איך לא בתוך יערות הכרמל מוצעים שירותי ספא כחלק מהשקפת העולם של בעלי המקום. המקום מקיים אורח חיים בריא, מקפיד על מזון בריאות ואווירה של שקט ורוגע. במקום מתקיימות גם סדנאות ריפוי, תזונה ופעילות גופנית מודרכת ומתקני הספא באותו האופן נועדו לאפשר לבאי המלון לנוח, להירגע ולזכות בשלווה של ממש.

אווירה ירוקה

לכך מתווספת התאורה המדהימה של אזור הצפון. נחלים, יערות, צמחייה ירוקה ונחלים מפכים משמשים תפאורה מושלמת למתקני הספא שמשמשים להרגעת הגוף, הנפש ולהפגת מתחים. שירותי הספא במלונות בצפון מותאמים לעונת השנה. מי שמגיע למשל למלונות בצפון בעונת החורף יכול ליהנות מטיפולים נעימים כמו בריכות מחוממות באוויר הפתוח, בטמפרטורת מים גובהה כאשר בחוץ מהטמפרטורה נמוכה וברקע הרי הצפון- תגידו את האמת- רק למקרא שורות אלה אתם כבר מרגישים יותר רגועים.

אילת

בבתי המלון של אילת לעומת זאת המטרה היא פינוק. מדובר בעוד אמצעי של בעלי המלון לעזור לאורחים לזכות בחופשה המושלמת על ידי עיסוי נחמד, ביקור בסאונה או טבילה בג'קוזי. כחלק מהאטרקציות שמציע המלון מוצעים גם מתקני הספא, אך זה לא העיקר במלונות הללו.

בכל עיר החופשה יכולה להיות מדהימה ומהנה, הכל תלוי בצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים במנוחה של ממש בשילוב אוכל בריא וחיבור לטבע כדאי לכם לבחרו במלונות הצפון שיספקו לכם את מבוקשכם. חופשה סוערת ומהנה עם ים ושמש וכל מה שמשתמע מכך תהיה בוודאי מושלמת באילת. בכל מקרה אנחנו מאחלים לכם חופשה מהנה ומפנקת. 

Joomla 1.6 Template by sinci