ספא בצפון- תוספת מושלמת לחופשה

פעמים רבות חסר לנו עוד משהו קטן בטיול שלנו כדי להשלים את האווירה. כבר אכלנו במסעדה טובה, ראינו נופים מדהימים, טיילנו בחיק הטבע ועשינו פיקניק, נהגנו בטרקטורונים וחתרנו בקיאקים וגם סתם ישנו בצימר. אז מה עוד אפשר לעשות? טיפול ספא בצפון יכול להיות חוויה מרעננת בכל טיול והוא כולל כמה שעות של הרפייה, החזרת הגוף למצבו התקין, התנתקות מכל טרדות היום יום והתמסרות מוחלטת להנאה. כיצד נדע היכן כדאי לבלות את השעות הללו בנעימים ולקבל את השירות הטוב ביותר?

אז איך בוחרים ספא בצפון?

ראשית, כמו בכל תחום אחר (החל מרופא מקצועי לטיפול בבעיה בריאותית וכלה במאמן שהתמחותו אימון אישי לחולי סרטן, בתקווה שלא נזדקק לתהליך אימון אישי לחולי סרטן כמובן) כדאי להסתמך על המלצות של קרובים ומכרים טובים. אם מישהו בילה לאחרונה בצפון, תוכלו לשאול אותו האם ביצוע גם טיפול ספא בצפון ולהתרשם ממנו לגבי המלצתו. כמו כן, אם יש טיפול מיוחד שאתם מתעניינים בו, כגון עיסוי רקמות עמוק או טיפול באבנים חמות או בפדיקור המתבצע על ידי דגים למשל, כדאי לברר האם הטיפול מתקיים בספא שבחרתם. תוכלו ככלל כיום למצוא את רוב הטיפול ברוב המקומות (אין לספא מסוים זכויות יוצרים על טיפול עיסוי מסוים או זכויות יוצרים על טיפול יופי מסוג זה או אחר). כמו כן, יש לבדוק האם הספא עומד בקריטריונים של משרד הבריאות מבחינת רמת ניקיון (קיימות ברשת הנחיות מפורטות לשמירה הולמת על מתקני ג'קוזי ומים עומדים, למשל, למניעת התרבות חיידקים), שימוש בחומרים טבעיים, קיום ציוד לעזרה ראשונה במקום במקרה הצורך ועוד.

מה חשוב לדעת לפני שמבקרים ספא בצפון?

ככלל, מומלץ להתקלח לפני הכניסה לספא, זאת לצורך ההיגיינה האישית וההיגיינה של משתמשים אחרים. הזמן המומלץ לשהייה בתוך ג'קוזי שהוא במצב פעיל (בו הסילונים- ג'טים- הם פעילים) הינו עד 30 דקות ביום, כאשר האדם מצוי במצב של בריאות תקינה. השהייה בג'קוזי אינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 8, ומעל לגיל זה השהייה המומלצת הינה עד 10 דקות בלבד. במידה והג'קוזי מכיל כלור, השהייה בו אינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 12.

Joomla 1.6 Template by sinci