ספא במלונות הצפון, ספא בים המלח ומה שביניהם

כאשר מדברים על מלונות ים המלח מדברים בין היתר גם על הספא הנפלא במקום. מדובר בחבילות ספא רומנטיות לזוגות ויחידים והן יוקרתיות למדי ומתאימות עצמן לכל אירוע. ספא באמצעות מלונות ים המלח הפך והיה אטרקציה מאז ומתמיד לכל דורש. חבילות הספא מותאמות מראש על פי דרישה, זה יכול לבוא לידי ביטוי בהצעות נישואין, ימי הולדת או שאפילו סתם ברצון לפנק איש את רעהו.  לצורך העניין מציעים מלונות ים המלח כמה הצעות מפנקות שעליהם נדבר במאמר הבא. כמו כן נדבר במקביל על חופשת ספא חלומית בצפון וננסה לסייע בדרך אל הבחירה המתאימה ביותר.

על חבילות ספא בים המלח- מידע שימושי

במסגרת ים המלח ניתן לראות הצעות של נקודות ספא מבית מלון הספא של קלאב ים המלח. בית מלון זה מציע חבילות ספא באווירה אחרת. מדובר במלון שהוא בעצם מלון בוטיק והוא מיועד אך ורק למבוגרים מביניכם. ספא המוצע במלון קלאב ים המלח מציע סגנון מרוקאי מדהים. יש במקום ניחוחות ומוסיקה המתואמת לאווירה הנדרשת. חבילות הספא של המקום מעניקות עיסוי שוודי ייחודי של שעה והוא מוענק בחדר טיפולים זוגי בעוד בחדר יהיו 2 מעסים בו זמנית. לאחר מכן, תסופק אפשרות נפלאה של השתכשכות במימי הג'קוזי כחצי שעה זמן. הג'קוזי נחשב מפנק ופרטי והוא יוכל להתרחש לאור נרות ואפילו פירות הכול על פי דרישת האווירה אותה רוצים לצור בפועל. חבילה זו תספק גם ארוחת בוקר עשירה וחלוקי רחצה כראוי לאירוח ספא עשיר ומפנק. כמו כן מספק בית המלון במסגרת החבילה, שהייה בחמאם הטורקי, ג'קוזי, חדר כושר ואפילו בריכת מים מתוקים.

חבילת ספא נוספות בים המלח

חבילות נוספות בקלאב ים המלח תספקנה עיסוי למשך 50 דק' ואפילו פילינג גוף מדהים אשר יערך כשלושים דקות. גם כאן יבוצע העיסוי על ידי שני מעסים והוא יתרחש בחדר הזוגי. במסגרת חבילה זו יקבל הנופש אווירה מושלמת על פי דרישה, ארוחת בוקר וחלוקים או מגבות רחצה למכביר. מלון לאונרדו יספק חבילות עיסוי של 50 דק' וטבילה במי גופרית, כמו כן גם כאן יסופקו שירותים של סאונה יבשה, רטובה ומי מלח. כראוי לאירוח ספא, גם כאן יסופקו ארוחות צהרים, בוקר או ערב על פי דרישה וכמובן על פי עלות.

חבילות ספא בצפון כאלטרנטיבה נוספת

הצפון אף הוא יספק טיפולי ספא ואירוח מושלם נוכח שימוש במתקנים, צפייה אל תוך נוף ירוק ושקט ובעיקר הנאה בלתי נתפסת באווירה בלתי נשכחת. במסגרת מלון רימונים או מאידך מלונות בוטיק המפוזרים בצפון, תהיה אפשרות לחוות עיסויים ייחודיים, שיאצו, הילינג ואפילו טיפולי אבני חמות בנוכח האווירה המדהימה של הצפון. גם כאן, יסופקו כל השירותים הנדרשים לביקור והנאה של שירותי ספא. אם תבחרו לבקר בחמת גדר, החוויה שהכרתם ממימיו של ים המלח תבוא ותספק לכם את היכולת לראות את הצפון ומאידך לטבול במימי גופרית אשר מרפים את הגוף והנשמה. בסופו של דבר, הכול עניין של בחירה, בין אם מדובר בצפון או דרום והעיקר שתקבלו את הפינוק הראוי ביותר עבורכם.Joomla 1.6 Template by sinci