השוואה בין שירותי ספא במלונות בצפון ולבין שירותי ספא במלונות באילת

חופשת ספא הפכה בשנים האחרונות להיות החופשה המועדפת על ישראלים המעוניינים למצות את החופש שלהם באווירה ייחודית ומהנה. חופשות ספא מתקיימות בבתי המלון השונים בארץ ומרבית בתי המלון מהצפון ועד אילת מציעים שירותי ספא איכותיים כחלק משירותי המלון. בין אם בחרתם בחופשת ספא במלונות בצפון ובין במלונות בעיר אילת, כדאי שתדעו על ההבדלים בין השירותים הניתנים במסגרת המלונות השונים.

שירותי ספא במלונות בצפון

צפון הארץ מלא במלונות ומתחמי ספא המעניקים את השירותים הטובים ביותר. יישובי הצפון המציעים מלונות לתיירות פנים וחוץ ידועים כיישובים בעלי אופי רוחני בהם החופשות הרגעות והנינוחות ביותר. השלווה של יישובי הצפון נובעת במידה רבה מן הנופים עוצרי הנשימה, הירוק הרב העוטף את ההרים והיישובי בהם ממוקמים המלונות המובילים והשירות המעולה של אנשי הצפון האדיבים והרגועים. חופשת ספא בצפון, בניגוד לאזורים רבים בארץ ובמיוחד בניגוד לחופשות ספא של מלונות באילת הן חופשות שכל המהות שלהן הן חופשות ספא.
מלון יערות הכרמל למשל שם דגש מיוחד על חופשות ספא ייחודיות שהליבה של החופשה היא למעשה טיפולי הספא וכל החופשה היא בסימן ספא, טיפולים, התרגעות ובילוי שקט ובריא. מלונות ספא רבים בצפון כמו מלון כנען, מלון מצפה הימים ומלונות רבים נוספים מקיימים חבילות ספא ייחודיות הכוללות נופש בסימן ספא עם טיפולים מיוחדים, שהייה במתחם ספא עשיר ומאובזר, ארוחות בריאות, סדנאות והרצאות בתחומי הבריאות והטיפולים השונים בתחום הבריאות של הגוף והנפש ועוד.

שירותי ספא במלונות באילת

בניגוד למלונות ספא בצפון שהקונספט שלהם הם מלונות ספא במיוחד, מלונות באילת מאופיינים כמלונות לכל דבר המציעים גם מתחמי ספא. גם המלונות המגדירים את עצמם כמלונות ספא באילת כמו מלון אורכידיאה מעניקים שירותי ספא לצד שירותים נוספים האופייניים לעיר אילת ולאופי שלה. שירותי הספא באילת כוללים בין היתר עיסויים מסוגים שונים ,טיפולים קוסמטיים, טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד.
אורחים המגיעים למלונות באילת ומעוניינים ליהנות גם מספא יכולים לבחור כל מלון שיש בו מתחם ספא וליהנות מטיפולים ושהייה במתקני הספא האיכותיים לצד בילוי בעיר הנופש אילת הכולל בילוי במרכזי הקניות של העיר, בילוי בטיילת העשירה וכמובן אטרקציות ימיות לאורך החופים הרחבים של העיר.

חופשת הספא הבאה שלכם

מאחר וחופשות ספא מאוד מבוקשות בשנים האחרונות, מלונות רבים הן בצפון והן באילת מציעים שלל טיפולים ואטרקציות לאוהבי הספא למיניהם. את חופשת הספא יש לתכנן בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם וכן בהתאם להרכב הנופשים. סביר שמשפחה עם ילדים תרצה אפשרויות בילוי רחבות ולכן תבחר בחופשה שמשלבת בין מתחמי ספא עשירים ומקצועיים לבין אטרקציות ובילויים לילדים ואילו זוגות המעוניינים בטיפולי ספא איכותיים ובחופשת ספא אמתית, יבחרו במלונות ספא בצפון וייהנו לא רק ממתחמי ספא ייחודיים אלא ייכנסו לאווירה הרוחנית והרגועה על ידי הנופים המרהיבים והטבעיים בכל האזור.
בין אם אתם מבקשים חופשה משפחתית או חופשה אינטימית, חופשת ספא היא תמיד הבחירה האולטימטיבית אולם בעוד שמלונות רבים באזור הצפון מציעים רק חופשת ספא, מלונות רבים באילת מציעים חופשת ספא בשילוב חופשת נופש אטרקטיבית. 

Joomla 1.6 Template by sinci