שף פרטי לאירוע רומנטי

זוגיות מוצלחת דורשת השקעה, לא מספיקה אהבה בלבד, אלא צריך למצוא בכל פעם דרכים יצירתיות כדי להתרגש, ולפנות זמן איכות מהשגרה שלעתים שוחקת את כל הרומנטיקה הישנה והאהובה.
אחד הרעיונות הטובים ביותר להפוך יום רגיל ליום מיוחד ואולי אף בלתי נשכח, הוא לומר לבת הזוג כי יש לך הפתעה בשבילה ושאין צורך בארוחת ערב באותו היום, וכך להזמין הביתה שף פרטי לאירוע אינטימי, שבו שניכם מקבלים פינוק שאין כמותו, ארוחה מפוארת עם מנות מרשימות של אוכל איכותי ברמה גבוהה ביותר.
תשומת הלב שניתנת לשני בני הזוג על ידי השף, היא אחרת לגמרי, השף מכין בעצמו את כל המנות, ואתם זוכים לקבל אותן מיד בסיום הכנתן, חמות ובשלות, היישר מהתנור, ולכן מדובר בחוויה שונה ומרגשת, וזאת במיוחד באם שני בני הזוג הינם אניני טעם ואוהבים ונהנים ממאכלים מיוחדים, נדירים שלא הכירו קודם לכן.
כל שף יש לו את הסגנון האישי שלו, הן בדרך שבה הוא עובד והן בסוג האוכל שהוא מעדיף לבשל במסגרת הזו ולכן כאשר מזמינים שף פרטי לאירוע שכזה עם הזמנה של קייטרינג לאירועים, כדאי לברר את כל הפרטים בנוגע לתפריט שיוגש, מספר המנות ומשך האירוע, כמו גם הציוד הנדרש לו בזמן הכנת המאכלים, כדי שתהיו ערוכים ומוכנים לקראתו בצורה הטובה ביותר.

להזמין שף מפורסם או לא?

אחת הדילמות בעת הזמנת שף פרטי לאירוע היא, האם לקחת שף מוביל כמו אלו המופיעים בתכניות הראליטי השונות או שמא להמר על שף מתחיל, שכן יש הבדל מהותי בין שני אלה, הן מבחינת עלויות והן מבחינת רמת האוכל המוגש, ולכן דבר ראשון צריך לדעת איזה תקציב מקצים לאירוע הפרטי ורק אחר כך לבחור את השף שרוצים.
חשוב לדעת, כי לא תמיד השף המפורסם הוא הבחירה הנכונה ביותר, שכן פעמים רבות דווקא השפים הגדולים, לא יוצאים מגדרם בתהליך הכנת המנות ואילו השפים החדשים מנסים להוכיח את עצמם ומשתדלים לעשות כל מנה בצורה מושלמת עד כמה שהדבר ניתן, ולכן לא כדאי למהר ולפסול שף מתחיל.
 

Joomla 1.6 Template by sinci