ספא בצפון- עניין של בריאות ופינוק

כידוע, נופש בבתי מלון או במתקני ספא איננו מיועד אך ורק עבור הפן האסתטי והחזותי אל גם תורם בצורה משמעותית לבריאות הגוף והנפש. אם בשנים עברו, נהוג היה להתארח בבתי הבראה שונים כאשר ביקשנו להתפנק ולנפוש בצורה איכותית שלווה ורגועה, הרי שכיום הדברים קצת השתנו, ואת מקומם של בתי ההבראה תפסו כבר ממזמן מתקני ספא יוקרתיים ומפוארים. הסיבות לכך ברורות מאליו, אף על פי כן חשבנו שמן הראוי לציין אותן ולהדגישן.

נופש רומאנטי בצפון הארץ

נופש רומאנטי ובכלל נופש מפנק בדרך כלל יהיה כזה שיכלול חבילת ספא מפנקת במסגרת שהייה בבתי המלון. אולם אם אנו מבקשים אחר נופש מרגיע ושליו במיוחד אין שום ספק שאנו נעדיף את אזור הצפון הירוק והקסום של הארץ. ספא בצפון הינו הפיתרון האולטימטיבי עבור כל מי שמבקש מרגוע ומנוח מחיי השגרה הסואנים. בתי מלון בצפון הכוללים גם מתקני ספא איכותיים מציעים כיום לכלל הלקוחות חדרי אירוח וטיפול מעוצבים ומרשימים, להבדיל מהחדרים הצנועים והמשעממים שאפיינו את בתי ההבראה של פעם.

עיצוב ואווירה

כך למשל ניתן לשים לב שכל הפרטים הקטנים בחדרי הטיפול זכו להתייחסות מרבית, החל מסוג הרהיטים ורמת נוחיותם ושימושם, וכלה בעיצוב הכללי של חלל החדר. מכיוון שבחדר הטיפולים מן הראוי שתהיה אווירה מרגיעה ונינוחה נבחרו צבעים בהירים ונעימים, כורסאות מעוצבות ומרווחות, רהיטי יוקרהריצוף מתאים המשתלב בצורה הרמונית עם שאר האביזרים שבחדר.

ספא בצפון הארץ

יתרה מזאת חדרי האוכל שבמלון גם הם תוכננו כך שיוכלו לאפשר חווית ישיבה אופטימאלית דרך שילוב של פינות אוכל מעץ מלא, המקנות תחושה ביתית וחמימה, כלי הגשה מעוצבים ומרשימים, וכמובן מנות אוכל בריאותיות ואיכותיות שנעשו ממיטב חומרי הגלם. במתקני הספא בבתי מלון בצפון הארץ ניתן לבחור בין שפע רב של טיפולים אלטרנטיביים טבעיים כגון עיסוי שוודי, עיסוי באבנים חמות, ספא חמאם, שיאצו ועוד.
חשוב לציין שבתי ההבראה בעבר לא התאפיינו בכל הנתונים הללו, וזאת משום שכיום השכילו להבין שטיפולי ספא מיועדים גם עבור שיפור התפקוד הבריאותי והגופני. 
 
 

Joomla 1.6 Template by sinci