ספא בצפון – זה כבר חלק מהטיול השנתי שלכם

מועדוני ספא הולכים ומתרבים בארץ כפטריות אחרי הגשם. אמנם לא צריך להרחיק מהבית כדי למצוא מכון ספא ברמה, אבל בהחלט אפשר לשלב אותו בחופשה השנתית שלכם לצפון.

אתרי ספא בצפון –

אתרי ספא רבים קמו בצפון בצמוד לצימרים או כיחידות בפני עצמן. אז אם אתם נוסעים עם כל המשפחה לצימר בצפון אל תשכחו גם את הביקור בספא. אתרי ספא בצפון ישנם בישובים רבים המשכירים צימרים וגם במרכזי הערים הגדולות בסמוך לאזורי תיירות. היום זה כבר לא מותרות אם מתחשבים ביתרונות העצומים שמעניק הביקור בספא.

חוויה של רוגע ובריאות –

בכל ספא יציעו לכם אמבטיות עם מינרלים או עם חלב ואפילו עם שוקולד ויין! מטרת האמבטיות האלו הוא לסלק רעלים שהצטברו בגוף במשך השנה עד החופשה. אחרי שעות ארוכות במשרד ולחצים אינסופיים תוך התעלמות מהצרכים של הגוף הגיע הזמן לטפל דווקא בו, בגוף שלנו. אך טיפול שיש בו גם מן  השלווה לנפש. האווירה במקום כזה צריכה להיות רגועה ואסתטית מאוד. אתם יכולים לבחור מתוך מבחר עצום של סוגי עיסויים שונים החודרים ברמה זאת או אחרת לתוך רקמות הגוף. העיסוי התאילנדי נחשב לעוצמתי ביותר אך כל אחד יכול לבחור איזה עיסוי שהוא רוצה ואף לשנות את סגנון העיסוי תוך כדי אם הוא לא מתאים לו. ספא בצפון או בכל מקום אחר בארץ מעניק תחושה של התחדשות ורעננות שנשמרת עד לחופשה הבאה או עד לביקור הבא בספא במקום קרוב יותר לבית.

טיפולי פנים ונוחות הגוף –

כל ספא המכבד את עצמו מעניק גם טיפולי פנים. הטיפולים הללו מעודכנים בשיטות הטיפול המקובלות בעולם הקוסמטיקה וניתנות לבחירה ע"י הלקוחה. חשוב מאוד להקפיד שהציוד של הספא יהיה לרווחת הלקוחות. כך המיטות לטיפולי הפנים צריכות להיות עם מזרון זוגי איכות. ניתן לבדוק האם אלו מזרוני פולירון מסוגים שונים הנותנים תמיכה נאותה לכל חלקי הגוף. אנשים שיש להם בעיות גב ומקפידים מאוד יכולים לדרוש "מזרוני דוקטור גב" המתאימים מבחינה אורתופדית למבנה של האדם השוכב עליהם. הקפדה על פרטי הציוד והאסתטיקה של המקום חשובים להעריך עד כמה הספא הזה הוא על רמה. כמו כן צריך להקפיד ולבדוק אם המטפלים השונים העובדים במקום הם בעלי תעודות  הסמכה רשמיות ויש להם ניסיון טיפולי.

Joomla 1.6 Template by sinci