יום פינוק בספא רומנטי בצפון

אם אתם זקוקים לפסק זמן מהמרוץ הבלתי פוסק של החיים מומלץ כי תחשבו על ספא בצפון. הצפון מחכה לישראלים עם מגוון רחב של צימרים ומרכזי ספא איכותיים, רומנטיים ומפנקים. עבור רבים מהישראלים חופשה בצפון היא יציאה לצימר רומנטי או צימר משפחתי הכולל ג'קוזי וארוחות בוקר עשירות ומפנקות אך הצפון מציע גם אפשרות לצאת מהשגרה ולהפתיע את בן/ בת הזוג ביום פינוק בספא רומנטי. ניתן להזמין חבילת טיפול וספא הכוללת ארוחה קלה ובריאה, יין, סלסלת פירות ושוקולדים ועוד הפתעות רומנטיות ומפנקות.

מגוון רחב של טיפולים

כאשר מזמינים יום פינוק בספא כדאי להשקיע זמן בנושא ולהשוות בין מרכזי הספא הקיימים. כל מרכז ספא בצפון מציע סגנון שונה ומבחר טיפולים זוגיים וסדנאות אותן ניתן לשלב ביום הפינוק. יש מרכזי ספא המציעים סדנאות לשיפור המיניות, בעוד מרכזי ספא אחרים מציעים סדנת טיפול זוגי בה בני הזוג לומדים לטפל אחד בשני ועוד. אם אתם מעדיפים רק להתפנק הרי תוכלו לבחור בספא המציע טיפול פרטני באורך 50- 60 דקות כמו עיסוי בשמנים ארומטיים ולאחר ארוחה קלה עוברים לחדר טיפולים זוגי ומקבלים עיסוי זוגי מרגיע ומפנק.

שימוש חופשי במתקני הספא

כאשר מזמינים יום פינוק זוגי בספא יכולים בני הזוג ליהנות משימוש חופשי במתקני הספא השונים כמו סאונה, ג'קוזי ועוד. חשוב לברר האם מקבלים חלוק רחצה ומגבות או שיש להצטייד מהבית. מומלץ לערוך סקר שוק ובדיוק כפי שבוחרים עורך דין כאשר זקוקים לאישור או חתימת נוטריון כך כדאי להשקיע זמן ולקרוא על מרכזי הספא השונים בצפון ולהשוות בין החבילות שכל מרכז ספא בצפון מציע וכמובן להשוות מחירים.  אם החלטתם רק על יום פינוק חשוב לתכנן את שעת החזרה וכך יוצאים לספא וחוזרים בבטחה מכיוון שאחרי יום הפינוק עלולים להרגיש מנומנמים. מסיבה זו יש המעדיפים להזמין חבילה רומנטית הכוללת לינה בצימר סמוך או בוחרים בצימר יוקרתי הכולל מרכז ספא יוקרתי ומפנק, אך יש המעדיפים ליהנות ממספר שעות במרכז ספא ולהמשיך לנצל את היום ולטייל בצפון. 

 

Joomla 1.6 Template by sinci