יום ספא – אומרים לגוף תודה

בואו נדבר רגע בגובה העיניים. אתם עובדים קשה, אין ספק. שעות על גבי שעות, יום אחרי יום. במשרד, בשטח, בטלפון או בפגישות אישיות. הגוף שלכם, שזועק בקול "תפנקו אותי קצת", מקבל בתמורה אולי 6 שעות שינה בלילה ומים חמים במקלחת. נו באמת איזה מן חיים אלה?... יום ספא הוא הדרך המושלמת להחזיר לגוף שלכם על כל המאמץ. יום פינוק בספא הוא דוגמא נפלאה למשהו שרק אחרי שעושים אותו, מבינים כמה היינו זקוקים לו... אז בואו נראה מה יש לתחום להציע.

אם לא ארגנתם לעצמכם יום ספא כבר כמה שנים, אתם לבטח חושבים שעדיין צריך לנסוע שעה בפקקים ולחפש בזכוכית מגדלת כדי למצוא מרכזי ספא טובים. אז זהו, שבמציאות של היום, ישראל היא מעצמת ספא קטנה בלב המזרח התיכון. מרכזי הספא נמצאים בכל מקום, הם איכותיים במיוחד, מציעים אינספור סוגי עיסויים ומעניקים פינוק של ממש.

יום ספא הוא בילוי שלרוב מתחיל בבוקר ומסתיים אחר הצהריים, אבל ההשפעה שלו ממשיכה איתכם עוד זמן רב. אתם רגועים יותר, שלווים יותר, והמצברים? מלאים מאי פעם. ליבו של יום הפינוק הוא העיסוי הגדול. בין 40 דקות לשעה (במקומות מסוימים אפשר גם יותר) שאין מילים כדי לתאר כמה עוצמתית ההנאה וכמה גדול העונג באותם הרגעים.

 

חשוב שתדעו להתאים את סוג העיסוי המועדף עליכם, ושלא תתביישו לבקש לשנות את אופיו, בהתאם לרצון שלכם. בתחילת כל יום ספא יש להבהיר למטפל את רמת חוזק העיסוי אותו אתם מעדיפים. עיסוי שבדי נחשב לנפוץ ביותר, ולצידו ניתן לציין את עיסוי השמנים החמים, עיסוי השמנים הקרים ועיסוי תאילנדי – הנחשב לחזק במיוחד. סוגי עיסוי נוספים שצברו תאוצה בשנים האחרונות הם עיסוי באמצעות אבנים חמות, עיסוי סיני מסורתי, עיסוי רקמות ועיסוי באמצעות במבוק.

אתרי ספא שונים משלבים פינוקים נוספים לצד העיסוי, כמו ארוחות רומנטיות, רחצה בג'קוזי או בבריכה מחוממת, טיפולי מים שונים, מוסיקה ואווירה. מחירי פינוק ביום ספא משתנים מאתר לאתר, אך לרוב נעים סביב 250-400 ₪ לאדם. ובינינו, זה כל כך שווה את ההנאה... אז תנו לגוף שלכם מתנה. היא מגיעה לו. יום ספא – כמה פשוט להתפנק.

Joomla 1.6 Template by sinci